TIP NA DÁRKY

Nevíte, co koupit svým milovaným k narozeninám, Vánocům nebo třeba k výročí?
Nepropadejte panice, máme pro vás pestrou nabídku na stylové dárky pro ženy i muže.
Nechte se inspirovat tradicí od roku 1919 a unášet nadčasovým designem výrobků KitchenAid.

 

 

 

Potřebujete dárek pro maminku, babičku, kamarádku a neměl by stát
více než 1000,–Kč?

 

Můžete zvolit výrobky z pečící keramiky, plechy, formy či praktické drobné kuchyňské doplňky

 

 

 

 

Pokud volíte jako dar raději knihu, pak nepřehlédněte naši kuchařku KitchenAid. Naleznete zde chutné, jednoduché a nikdy všední pokrmy pro každou příležitost, krásné fotografie navíc naladí všechny smysly a nabudí chuťové buňky.

 

 

 

 

Potřebujete dárek pro manžela, kamaráda a neměl by stát
více než 1000,–Kč?

 

Pro příznivce slané kuchyně, v tomto případě i pro naši mužskou část populace, by se mohla hodit stylová dřevěná prkénka různých velikostí. Dají se vzájemně kombinovat, takže je možné si vytvořit dárkový balíček dle potřeby. 

 

 

 

Hodláte obdarovat blízké něčím hodnotnějším a zároveň praktickým?
Zde je nabídka a další inspirace.

 


Pro milovníky KÁVY máme v nabídce kávovary, mlýnek na kávu s nerezovými mlecími kameny či kávovar na přípravu silné kávy luhované za studena

 

 

 


Chcete-li dárkem potěšit příznivce ČAJE, pak můžete zvolit některou z našich rychlovarných ikonických konvic v moderním i retro stylu. 

Ti, co dbají na přesné postupy a rituály při přípravě perfektního šálku čaje i kávy, můžete potěšit třeba přesnou rychlovarnou digitální konvicí, kde si sami mohou přesně regulovat plynulé zalévání nápoje.

 

 

 

Pro ty, kteří rádi tráví čas v kuchyni, dbají na prvotřídní přípravu jídel, odolnost a dlouhou životnost kuchyňského nádobí nabízí KitchenAid hned několik druhů.
Nerezové a měděné vícevrstvé NÁDOBÍ, litinová klasika, to může být právě tím pravým dárkem.

 

 

 

 


Má-li být obdarovaným muž, jistě nešlápnete vedle s kvalitním NOŽEM
 z německé nerezové oceli vysoké třídy a ledem temperované a tvrzené čepele.
Nože jsou k dostání také po jednotlivých kusech, díky čemuž můžete přizpůsobit svou sadu nožů přesně tak, jak potřebujete.

Náročnější muže, můžete oslnit ÚLOŹNÝM BLOKEM NA NOŹE  z litiny (vyrobeno v Greenville v Ohiu) nebo ze 100% přírodního tvrdého dřeva. Nože tak budou elegantně chráněny a připraveny kdykoliv k perfektnímu výsledku při každém úkonu v kuchyni. Dostupné jsou v různých barvách.

 

 

 

Začít ráno dozlatova opečeným toustem a pozdě večer si udělat pikantní sendvič se sýrem. Dopřejte svým blízkým toto potěšení, darujte zážitek s chytrými TOUSTOVAČI KitchenAid.

 

 


Do domácnosti je vždy vítána spolehlivá pomocná ruka, která poctivě vše připraví, zachová kvalitu a čerstvost surovin a navíc ušetří drahocenný čas.

Tyto požadavky splní široká paleta našich FOOD PROCESORŮ, MIXERŮ a BLENDRŮ.

 

 

 


Těm, kteří již kuchyňského robota KitchenAid mají, můžete vylepšit jeho schopnosti různorodým PŘÍSLUŠENSTVÍM, které vykouzlí domácí těstoviny, zmrzlinu, klobásy, namele vlastní mouku, připraví džusy, šťávy či dozdobí oběd zdravou a efektně připravenou přílohou.

 

 

 

 

Nejen pro ty, kteří již kuchyňského robota od KitchenAid mají, můžete udělat radost třeba stylovou KERAMICKOU MÍSOU, která bude užitečným pomocníkem vhodným jak do mikrovlnné trouby, tak i do klasické trouby či mrazničky.

Pro příznivce skla nebo nerezu jsou v nabídce také mísy z těchto materiálů.

 

 

Největší obdiv a blažený úsměv na tváři zcela jistě vykouzlíte KUCHYŇSKÝM ROBOTEM ARTISAN, americkou litinovou ikonou a 100letou stálicí v kuchyních.
Kdo jednou ochutná pomoc tohoto stylového přístroje, již nebude chtít jinak. K dostání ve 3 velikostech a 40 barevných odstínech pro každou kuchyni.

 

 

 

 

A pokud si přece jen nevíte rady s dárkem a nechcete tzv. šlápnout vedle, nabízíme Vám také možnost zakoupení DÁRKOVÝCH POUKAZŮ v nominální hodnotě: 1.000 Kč, 2.000 Kč, 5.000 Kč.
Platnost poukazu je 1 rok od data vystavení, takže obdarovaný má možnost si v klidu rozmyslet, co si za něj pořídí. 

 

 TIP:
Pokud se chystáte na svatbu a rádi byste další inspiraci, přečtěte si také náš další článek:
TIPY NA SVATEBNÍ DARY

 Potřebovali byste znát zkušenosti ostatních, recenze či srovnání? Naleznete je zde: Blog KitchenAid


5KSM150-a-l-m

Pro všeobecné informace o dostupnosti zboží, servisu a v případě dalších technických dotazů využijte kontaktů zde:

Tel: 517 346 256, 602 751 818, 724 767 114
Email: info@kitchenaid.cz