UKONČENÍ MODELU 5KSM150

Pokud Vás nadpis tak trochu vyděsil, můžeme Vás ujistit, že se žádná extra velká zásadní změna nekoná 🙂

KitchenAid se pouze rozhodl přijít s menší obměnou stávající nabídky kuchyňských robotů Artisan o objemu 4,83 l, a ukončil výrobu modelů s označením 5KSM150, které dosud byly v Česku a Slovensku k dispozici v 31 odstínech.

Naše skladové zásoby v současné době ještě pár desítek kusů modelu 5KSM150 čítají, tedy změna bude pozvolná, nicméně již nyní jsou některé odstíny v provedení 5KSM150 vyprodané, a dostupné již budou v nově označených variantách:

5KSM125 a 5KSM175.Než vám však vysvětlíme, v čem se liší novinky od stávajícího modelu, pojďme si udělat malou rekapitulaci modelu 5KSM150.

5KSM150

5KSM150PS_CA_R-l1-m

150-1

V základní výbavě obsahoval: hnětací hák, plochý šlehač, balónovou metlu, nalévací štít, nerezovou mísu o objemu 4,83 l a kuchařku (na základě vyplněného a odeslaného formuláře).

Logo na stříbrném proužku okolo hlavy robotu měl černé a nebylo nijak vystouplé.5KSM125

 

5KSM125 bude dostupný ve čtyřech základních barvách:

Mandlová, červená, stříbrná a černá.

Logo na stříbrném proužku okolo hlavy robotu je stříbrné a vystouplé.

 

150-2

Pokud vám tato kombinace barev něco připomíná, tak ano – jedná se o stejný výběr barev, jako u řady P2. Nicméně kuchyňské roboty s označením 5KSM125 jsou stále z řady Artisan, tedy nejvyšší řady produktů KitchenAid. Roboty KitchenAid se v řadě P2 nevyrábějí! Nicméně, nyní vám budou k produktům z řady P2 lépe „ladit“, protože dosud kuchyňský robot KitchenAid v odstínu „stříbrná“ chyběl – pokud jste si tedy chtěli sladit např. toustovač z řady P2 s kuchyňským robotem, museli jsme udělat ústupek v podobě odstínu „stříbřitě šedá“, který byl však tmavší.

Novinkou je také výbava: model 5KSM125 má v základní výbavě: hnětací hák, plochý šlehač, balónovou metlu a nerezovou mísu o objemu 4,83 l (žádný nalévací štít a žádná možnost kuchařky)5KSM175

5KSM175 bude dostupný ve všech zbylých odstínech + nové odstíny „Švestková, borůvková a saténově růžová“ (postupně naskladňujeme podle závozu zboží z Belgie)

Logo na stříbrném proužku okolo hlavy robotu je rovněž stříbrné a vystouplé.

5ksm175psri_set

V základní výbavě tento model obsahuje: hnětací hák, plochý šlehač, plochý šlehač s flexi stěrkou, balónovou metlu, nalévací štít, nerezovou mísu o objemu 4,83 l, nerezovou mísu o objemu 3 l a kuchařku (na základě vyplněného a odeslaného formuláře) Oba zmíněné modely se navzájem od sebe ve funkcích ani provedení nijak neliší, oba jsou stále v kvalitě „Artisan“, liší se pouze výbavou.

V současné době vzhledem k probíhajícím vánočním akcím vás však rozdíl ve výbavě tolik trápit nemusí, protože k modelu 5KSM125 dostanete nerezovou mísu 3l a plochý šlehač se stěrkou
za zvýhodněnou cenu 190Kč/ks. Akce je však pouze v rámci vánoc, po vyčerpání zásob již budou platit rozdíly uvedené výše.

Kompletní nabídku kuchyňských robotů KitchenAid naleznete zde:

http://kitchenaid.cz/3-kuchynske-roboty

5ksm150-c-l-m

facebook: https://www.facebook.com/KitchenAidCeskaRepublika

všeobecné dotazy: info@kitchenaid.cz

objednávky a dostupnost zboží: crhonkova@magnumelektro.cz