KYOTO GLOW – BARVA ROKU 2020

Dnešní zrychlená a uspěchaná doba je o lidech snažících se dobít svoji energii. O lidech, kteří si vybírají rovnováhu na cestě za svým zdravím.

KitchenAid rozpoznal kuchyni jako útočiště pro ty, kteří milují vaření a vznila barva KYOTO GLOW, která podporuje pocit zdraví a pohody.

 

 

 

 

KitchenAd se snaží demonstrovat zvýšenou touhu po zdravém životním stylu, rovnováze a optimismu s Kyoto Glow, novým, zářivým, ale i uklidňujícím zeleným odstínem. Kyoto Glow nejen proměňuje kuchyň v osvěžující útočiště, aby se nabila a doplnila, ale ztělesňuje i rozvíjející se snahu péče o sebe a zdraví jako nové bohatství.

Barva byla vybrána, aby inspirovala ke kreativitě na Vaší kulinářské cestě i mimo ni. Barva je dostatečně jasná, aby osvěžila, ale i dostatečně vyvážená, aby zajistila klid, přirozený, zdravý a pozitivní životní styl.

 

 

 

 

Jméno Kyoto Glow bylo inspirováno japonským městem Kjóto, které ztělesňuje myšlenku rovnováhy a klidu. Na jaře, v době znovuzrození a nových začátků, třešňové květy kvetou vedle sebe s dramatickými horami a přinášejí do regionu jedinečný pocit rovnováhy.

Kdysi oficiální hlavní město Japonska Kjóto je nyní do značné míry považováno za kulturní hlavní město země a je známé svými zahradami a chrámy, jakož i formálními tradicemi, jako je kaiseki. Kaiseki v tradiční japonské kultuře je druh umělecké formy, která vyvažuje chuť, texturu, vzhled a barvu.

Kyoto Glow vzdává hold tradiční japonské kultuře a městu Kjóto.
Kyoto Glow aspiruje na to, aby oživila Vaše kulinářské objevy a poskytla svobodu vnášet do každého jídla Váš osobní nádech.
Kyoto Glow zachycuje naději města, inspiruje k optimismu, posouvá hranice kreativity a přináší uzdravení a zdravý životní styl do vašich domovů.

 

 

 

 

Už více než 100 let zůstává KitchenAid v popředí definování barev v kuchyni a díky designu je naplňuje radostí. Tato zářivě vyvážená zelená barva kjótské záře doplňuje řadu uklidňujících barev v kuchyni, jako je azurově modrá, majestátní žlutá, lososová či sametově růžová. Nebo neutrální materiály, jako je matná černá, stříbřitě šedá nebo perleťově bílá, které rozšiřují možnosti v kuchyni pro přizpůsobení a vyjádření osobní identity přes barvu a značku KitchenAid.

 

 

 

 

 

Kyoto Glow na jakémkoli kuchyňském pultu může připomenout potřebu dosažení osobní rovnováhy prostřednictvím péče o sebe a soustředění se na to, co je v životě důležité.

 

 

 

 

KitchenAid ví, jak důležitá je právě rovnováha a zdraví. Proto k milovanému kuchyňskému robotu Artisan vytvořil nový mixér K400, který je k dispozici také v této povzbuzujcí barvě Kyoto Glow.
Mixér inspiruje k tvorbě receptů s těmi nejčerstvějšími ingrediencemi, což dává příležitost nejen vytvářet zdravá a lahodná jídla, ale také pomáhat soustředit se na péči o sebe a své blízké.

 

 

 

 

Ještě tento mixer, který Vám přinese dokonalý zážitek z toho, že poznáte rozdíl mezi hladkým a hedvábným, krémovým a sametovým, pěnivým a napěněným, neznáte?

Seznamte se s ním v našem článku „Mixer K400“.  Nudu v domácnosti s touto novinkou jistě nepocítíte. 🙂

 

 

 

 

Inspirujte se zdravými trendy, najděte krásu, svěžest a poselství nové Kyoto Glow

ZDRAVÍ ♥ OPTIMISMUS ♥ POZITIVITA ♥ KLID ♥ OSOBNÍ ROVNOVÁHA

 

 

 


 

 

Luboš Vymazal
Brněnská 444/37, 682 01 Vyškov

Pro všeobecné informace o dostupnosti zboží, servisu a v případě dalších technických dotazů využijte kontaktů zde:

Tel: 517 346 256, 602 751 818, 724 767 114
Email: info@kitchenaid.cz
E- shop:  https://www.kitchenaid.cz/