TESTOVÁNO REDAKCÍ ŽENA-IN.cz: Skvělé nepřilnavé plechy a pečící formy od KitchenAid

Pečete rádi slané nebo sladké dezerty? Pak máme pro vás zajímavý tip na skvělé pečící plechy a formy od KitchenAid.

kolac2

Děkujeme redakci žena-in.cz  za pochvalný článek a recenzi na pečící plechy KitchenAid s nepřilnavým povrchem 🙂

***

Původní znění článku:


Jistě znáte situace, kdy se vám povede skvělý recept, ale na celkovém vzhledu se ještě podílí to, jak se vám dezert, bábovka, buchta, povede dostat z formy či plechu. Jistě jste rozladění, když se vaše dílo připeče nebo potrhá. Máme pro vás zajímavý tip na plechy a formy, kde tyto problémy řešit nebudete.

Formy a plechy na pečení s nepřilnavým povrchem jsou vítány v každé kuchyni, ocení je každý kuchař či kuchařka. 

 Testováno – náš názor: Pokud budete mít formu nebo plech v ruce, popřípadě si jej budete moci otestovat jako my na naší akci spojené s vařením, nebudete ho chtít dát z ruky a budete si ho chtít odnést domů. 🙂 Skvělá kvalita, hezký design a navíc v takovém plechu nic nepřipečete a vše krásně vyklopíte nebo vyjmete. 

 Jsou to robustní plechy, které rovnoměrně vedou teplo a to je pro pečení dezertů velmi důležité. Díky vysoké nepřilnavosti se s nimi dobře pracuje, nepotřebují skoro žádnou péči, speciální čištění. 


kolac1


LETNÍ OVOCNÝ KOLÁČ VE FORMĚ KITCHEN AID

Recenze od „Bohyně kuchyně“

V redakci magazínu Žena-in.cz jsme při akci se čtenářkami testovali parádní pečící formy a plechy od KitchenAid. Dva z nich jsem si odvezla domů a už po cestě jsem se těšila co v nich všechno dobrého upeču. 🙂 Formy mi byly sympatické od prvního pohledu a ještě více od toho okamžiku, kdy jsem je dostala poprvé  do ruky. Jsou totiž pěkně těžké! 😀 A to mám prostě na nádobí ráda. Vlastně i na spotřebičích. Je hned na první „potěžkání“ jasné, že výrobek nebude z nějakého levného nekvalitního materiálu. Je to prostě dobrá práce.

kolac7

Na první pečení jsem si vybrala fakt jednoduchý recept. Rychlý letní koláč. Mám ráda kombinaci ovoce a tvarohu a tak jsem se pustila do práce.

Celý recept naleznete zde: http://www.bohynekuchyne.cz/2016/07/14/letni-ovocny-kolac-ve-forme-kitchen-aid/

kolac8


 profil

Pečící plechy KitchenAid s nepřilnavým povrchem zakoupíte zde:  http://kitchenaid.cz/132-pecici-plechy