Esquire a nůž Professional od KitchenAid

Měsíčník Esquire je nepostradatelným průvodcem moderního muže světem kariéry, módy, techniky, sportu a v neposlední řadě světem ženského myšlení a vztahů. Esquire vyniká kombinací kvalitní žurnalistiky, významnými celebritami na obálce i fotografiemi krásných žen.

Tento světově známý a nejoblíbenější pánský měsíčník se rozhodl svým předplatitelům věnovat dárek v podobě kvalitního nože z řady Professional KitchenAid. Jsme potěšeni a je nám ctí, že náš produkt je prezentován v tomto časopise a došlo k propojení dvou špiček na světovém trhu.🙂

 

esquair nůž santoku předplatné

 

Nože jsou v kuchyni používány více než kterékoliv jiné kuchyňské nádobí či náčiní. Proto při výběru nože vsaďte především na kvalitu a vyberte si kuchyňský nůž Santoku od KitchenAid, který nabízí širokou možnost použití a je vyroben z kvalitní oceli.

Jako základní nůž, hlavně pro své univerzální použití, by v každé kuchyni měl mít své místo kuchyňský nůž Santoku od KitchenAid. Tvar nože je odvozený od tvarů japonských nožů, můžete s ním krájet zeleninu, porcovat maso a ryby, sekat cibuli, utřít česnek, drtit, plátkovat atd. Konstrukce nože je optimálně vyvážená pro maximální pohodlí a stabilitu. Japonci si tento typ nože chválí především pro jeho tenké ostří, které umožňuje dokonale čistý řez. Velmi ostrá a hladká čepel nože Santoku umožní krájet ovoce i maso tak, aby se zamezilo úniku šťávy, povrch masa a zeleniny se tak rychle uzavře, díky tomu bude výsledný pokrm neuvěřitelně šťavnatý.

Pokud chtějí šéfkuchaři vytvořit dokonalý pokrm, hledají nejen ty nejlepší ingredience, ale také ty nejlepší nástroje pro jejich zpracování. To je důvod, proč řada z nich upřednostňuje právě nože z řady KitchenAid Professional. Kuchyňské nože KitchenAid jsou kované z německé vysokouhlíkové oceli, která nožům propůjčuje vynikající kvalitu a odolnost.

 

P150129_16_KKFTR7SKWM.8642

 

KitchenAid nůž Santoku 18 cm KKFTR7SKWM lze zakoupit zde: https://www.kitchenaid.cz/kuchynske-noze